Luber Nieruchomości to licencjonowane biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zajmujemy się także doradztwem w zakresie inwestowania w nieruchomości.
Działamy skutecznie od 10 lat.

Priorytety naszej działalności to bezpieczeństwo transakcji, profesjonalna obsługa i zadowolenie Klienta. W pracy kierujemy się zasadami etyki, przestrzegamy przepisów prawa oraz chronimy interesy naszych Klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę – w tym celu współpracujemy z najlepszymi notariuszami, prawnikami, rzeczoznawcami, doradcami kredytowymi, zarządcami nieruchomości oraz innymi firmami biorącymi udział w obrocie nieruchomościami.

Wyróżnia nas profesjonalne podejście do obsługi Klienta, odpowiadanie na jego potrzeby, dzięki czemu zdobywamy kolejnych zadowolonych Klientów.
Inwestujemy w nowoczesne narzędzia prezentacji i promocji nieruchomości naszych Klientów - porządkujemy przestrzeń, zlecamy home staging, współpracujemy z profesjonalnym fotografem, przygotowujemy czytelne rzuty, nagrywamy wizyty wirtualne, zlecamy zdjęcia i filmy z powietrza przy użyciu drona. 

Należymy do Bielsko–Częstochowsko–Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w firmie Hestia S.A.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.