Luber Nieruchomości Marta Luber
to  licencjonowane biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zajmujemy się także doradztwem w zakresie inwestowania w nieruchomości.

Działamy skutecznie od 12 lat.

Priorytety naszej działalności to bezpieczeństwo transakcji, profesjonalna obsługa i zadowolenie Klienta. W pracy kierujemy się zasadami etyki, przestrzegamy przepisów prawa oraz chronimy interesy naszych Klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę – w tym celu współpracujemy z najlepszymi notariuszami, prawnikami, rzeczoznawcami, doradcami kredytowymi, zarządcami nieruchomości oraz innymi firmami biorącymi udział w obrocie nieruchomościami.

Wyróżnia nas profesjonalne podejście do obsługi Klienta, odpowiadanie na jego potrzeby, dzięki czemu zdobywamy kolejnych zadowolonych Klientów.

Inwestujemy w nowoczesne narzędzia prezentacji i promocji nieruchomości naszych Klientów - porządkujemy przestrzeń, zlecamy home staging, współpracujemy z profesjonalnym fotografem, przygotowujemy czytelne rzuty, nagrywamy wizyty wirtualne, zlecamy zdjęcia i filmy z powietrza przy użyciu drona. 

Pracując w modelu z klauzulą wyłączności bardzo poważnie traktujemy współpracę z innymi agentami nieruchomości. Oznacza to, że ZAWSZE Państwa oferta będzie mogła być przedstawiona klientom poszukującym, pracującym z kolegami i koleżankami w branży. Dla nas to jeden z fundamentów uczciwego działania. Każda umowa jest zobowiązaniem do zrealizowania zlecenia, doprowadzenia do transakcji sprzedaży, kupna w dobrej atmosferze i najlepiej zadowoleniu obu Stron umowy sprzedaży.

Jedną z ważnych przedmiotów naszej działalności jest obsługa rynku najmu. Jesteśmy specjalistami od jedynej bezpiecznej formy wynajmowania czyli od najmu okazjonalnego. Sprawdzamy wiarygodność najemcy, adres przez niego podany, towarzyszymy mu u notariusza. Profesjonalna, ciągle aktualizowana umowa jest standardem w naszej pracy. Grono zadowolonych klientów, którzy do nas wracają, jest potwierdzeniem, że nasze starania są doceniane. 

Należymy do Bielsko–Częstochowsko–Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w firmie Hestia S.A.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.